istanbul gelinlik
Evlilik Hazırlığı
Nasıl Hamile Kalınır ? (Hamile Kalma)
Evlilikte Sağlık ve Güzellik

Evllilik teklifi
Kız İsteme Nasıl olur
Söz
Söz Bohçası
Nişan
Nişan Bohçası
Kına gecesi
Düğün
Takı Töreni
Nikah İşlemleri ve Evraklar
İmam Nikahı Nikah Alışverişi

Abiye
Alyans
Gece Kıyafeti
Nişanlık
Kına Kıyafeti
Damatlık
Davetiye
Nikah Şekeri
Gelin Arabası
Fotoğrafçı
Gelin Buketi
Gelin Tacı
Gelin Saçı
Gelin Makyajı
Cilt Bakımı
Çocuk Gelinlikleri
Çocuk Smokini
Gelin Ayakkabısı
İç Giyim
Düğün Organizasyon
Müzik Organizasyon
Balayı
Yat Kiralama
Çeyiz


Firmalar


Rent A Car
Moda Evleri
Davetiye Firmaları
Düğün Salonları
Düğün Mekanları
Organizasyon Firmaları

 


 
 

Nasıl Hamile KalınırNasıl Hamile Kalınır !!!

Hamile Kalmayı Evlendiği günden itibaren her kadın ister. Bu içgüdüsel bir şeydir.Annelik iç güdüsünün vermiş olduğu birşey.Kolayyoldan hamile kalmak için gün hesaplama ve uygun seks pozisyonları bilgisine ihtiyaçduyarsınız en etkili yol budur.

Kolay gebe kalmanın cinsel ilişki sıklığı ile bir orantısı olduğunu veya herhangi bir sayı belirtmenin bir anlamı olduğunu söylemek doğru değil.Bu kişiden kişiye değişmekte, bazıları bir deneme ile gebe kalabilmekte, bazı kadınların ise defalarca denemeleri gerekmektedir.Hamile kalmak istiyorum demekle birlikte kolay gebe kalma için uygun cinsel ilişki pozisyonları denenmelidir.

En önemli unsur ne kadar sıklıkla cinsel beraberlik değil ne zaman cinsel ilişkiye girsem doğru zaman olur sorusudur? Tabi ki muhtemel yumurtlama tarihinde ilişkiye girmek hamile kalma riskini artırır.İkinci önemli faktör eşinizin spermlerinin kalitesidir.Eğer eşinizin spermlerinde bir problem yoksa gün aşırı ve bir kez cinsel ilişki tavsiye edilmektedir.Hamilelik takvimi yapmanız size yardımcı olacaktır.

Beklediğiniz yumurtlama tarihinden 5-6 gün öncesini kapsayan tarihte ilişkiye  girmeyin.Muhtemel yumurtlama tarihinden bir gün önce başlamak üzere spermler iyi ise gün aşırı 6 gün süre ile ilişkiye girin .Bu şekilde hamile kalma şansını en yüksek ihtimalle yakalarsınız.. En Son regl tarihinin ilk gününden itibaren 12-14-16. günlerde cinsel ilişkiye girmek gebe kalma olasılığınızı arttıracaktır.

Dikkate alınması gereken bir unsur da eğer bu şekilde planlı yaşayacağınız cinsel beraberlik stres altında ve bir ev ödevi şeklinde kendinizi rahat hissetmeden oluyorsa artan stres hormonları gebe kalmanızı zorlaştıracaktır bu yüzden kendinizi rahat hissetmeniz hamile kalma şansını artırır.En geçerli tahmin en muhtemel günlerde cinsel ilişkiye girmektir.Tabii ki bu ‘en muhtemel’ günde hayatınıza renk katmakta ve kendinizi rahat hissetmekte yarar var.

6-7 ay düzenli korunmasız cinsel ilişkide bulunulduğunda gebelik elde edilmediğinde doktorunuza başvurunuz erkek yada kadın hormonlarında problem olabilir.Ancak bu durum sizi üzmesin tedavi yöntemleri var.Tüp bebek te buna bir örnektir.

Hamile kalmak için uygun cinsel pozisyonlar hangileridir?

Gebe kalmak istiyorumdediğinizde en uygun cinsel ilişki pozisyonunu denemek zorundasınız. Spermin vajina içinde en uzun süre kaldığı pozisyonlar gebe kalmak için en uygun olanlardır.Hamile kalmak için ana kurallardan biri budur.

Misyoner pozisyonunda (erkeğin üstte olduğu) ilişki sırasında ve sonrasında 1 saat süre ile belinizin altına yastık koyarak rahim ağzınızın spermleri daha kolay ve daha uzun süre ile tutmasını sağlarsınız. Fakat yastığın aşırı kalın olmaması gerekmektedir.

Diz dirsek pozisyonundaki beraberlik hamile kalmak için en uygun şekildir. Bu şekildeki bir beraberlikten sonra da sırt üstü yatarken belinizin altına 1 saat süre ile uygun kalınlıkta bir yastık koyun.

Ayakta oturarak veya kadının üstte olduğu pozisyonlar spermin vajina dışına akışını hızlandırdığı için gebe kalmak için uygun şekiller değildir.

 

İlk Gece
Akraba Evliliği
Evlenmeden Önce
Regl
Hamilelikten Korunma
Nasıl Hamile Kalınır
Lazer Epilasyon
Zayıflama-diyet
Yağ Aldırma
Selülit Tedavisi
Botox
Burun Estetiği
Penis Büyütme
Göğüs Büyütme
Kızlık Zarı
Kürtaj
Vajinismus
Tüp Bebek
Kısırlık Tedavisi

 Evlilikte Cinsellik

Evlilikte Cinsellik
Orgazm
Oral Seks
Anal Seks
Seks Pozisyonları
Erken Boşalma


Aksesuar

Peruk
Postiş
Çıt Çıt
Şapka
Kolye
Bileklik
Örgü ve Dantel
Eşarp
Türban

Evlilik ile ilgili Bilgiler

Evlilikte ilk 1 Yıl
Erkeğin Evlilikte Beklentisi
Aile İçi Problemler
İkinci Bahar
Aldatılma
Evlilik Sözleşmesi

Banka kredileri

Evlilik Kredisi
Konut Kredisi
Araba Kredisi
İhtiyaç Kredisi