istanbul gelinlik
Evlilik Hazırlığı
Evlilik Teklifi
Evlilikte Sağlık ve Güzellik

Evllilik teklifi
Kız İsteme Nasıl olur
Söz
Söz Bohçası
Nişan
Nişan Bohçası
Kına gecesi
Düğün
Takı Töreni
Nikah İşlemleri ve Evraklar
İmam Nikahı Nikah Alışverişi

Abiye
Alyans
Gece Kıyafeti
Nişanlık
Kına Kıyafeti
Damatlık
Davetiye
Nikah Şekeri
Gelin Arabası
Fotoğrafçı
Gelin Buketi
Gelin Tacı
Gelin Saçı
Gelin Makyajı
Cilt Bakımı
Çocuk Gelinlikleri
Çocuk Smokini
Gelin Ayakkabısı
İç Giyim
Düğün Organizasyon
Müzik Organizasyon
Balayı
Yat Kiralama
Çeyiz


Firmalar


Rent A Car
Moda Evleri
Davetiye Firmaları
Düğün Salonları
Düğün Mekanları
Organizasyon Firmaları

 


 
 

Evlilik Teklifi ( Evlenme Teklifi Nasıl yapılır ? )

Her kadının hayatında yaşam istediği özel anlardan biridir aslında her kadın kendisini özel ve ayrıcalıklı hissetmek ister. işte Evlenme teklifi de bu özel ve ilişkiye anlam katan anlardan biridir. Evlilik için atılmış en güzel adımır. Evlenme tekliflerinde detay önemlidir basit ama onun kalbini kazanmak adına atılan güzel adımdır.

Aslına bakarsanız burada yapılacak en basit bir evlilik teklifi bile onun kalbini kazanmanız için yeterli olacaktır.Çok pahalı yada sizi aşacak şeyler değil o anı ölümsüz kılabilecek ve kadının ruhuna hitab edecek bir Evlilik teklifi yapılmalıdır. Böyle bir Teklife kolay kolay red cevabı alma olasılığınız çok zordur yeter ki karşı tarafı iyi keşif edip onun kalbinin derinliklerine inmeyi başarın.

Evlilik teklifi uzun bir birlikteliğin başlangıcıdır. Belkide bir çift için hayatlarının en özel anıdır. Peki evlenme teklifi nasıl yapılmalıdır. Bunun sayısız yolu var. İşte onun ayaklarını yerden kesecek ve mutluluktan uçuracak evlilik teklifinin ipuçları;

Örn:Onu sinemaya götürün ona o günün çok sıradana bir gün olduğunu hissettirin , filmi izleyin ve filmin ilk 15 dk lık molasında salondan kimse çıkmadan herkesin önünde ona Evlenme teklif edin.

Örn:Bir sahil de onunla uzun ve keyifle bir yürüyüş yapın bir baloncu ile anlaşın balonların üzerine onun ruhunu okşıycak ve onun hoşuna gidecek kısa notlar yazın ( Seni seviyorum,hayatımın anlamı,aşkım,birtanem vs. gibi )siz sahilde sırandan bir yürüyüş yaptığınız sırada baloncu gelip kucak dolusu balonları eş adayınıza versin o anda tek yapacağınız şey o sihirli cümleyi söylemek BENİMLE EVLENİRMİSİN ???

Örn: Bir eğlence mekanına gidin mesela canlı müziğe sahne alan kişi ve mekan sahipleri orak bir iş birliği içinde ona güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.Bir pasta hazırlatın pastanın üstüne onunla evlenmek isteğinizi yazdırın ve pastanın bir köşesine onun için aldığınız tek taşı iliştirin ( Gül şeklinde mücevher kutularınla yapabilirisiniz ) sahne alan soliste birinin doğum günü bugün şeklinde onun yanıltacak bir anonsla pastanın gelmesini sağlayın solisten daha evvel sizin için istemiş olduğunuz şarkıyı çalması için komut verin ve solistin pastanın başına sizin çağırıp size destek verdiği anda pastanın üstünde yazan teklifi her kez de sözlü olarak herksin önünde tekrarlayın.

 

İlk Gece
Akraba Evliliği
Evlenmeden Önce
Regl
Hamilelikten Korunma
Nasıl Hamile Kalınır
Lazer Epilasyon
Zayıflama-diyet
Yağ Aldırma
Selülit Tedavisi
Botox
Burun Estetiği
Penis Büyütme
Göğüs Büyütme
Kızlık Zarı
Kürtaj
Vajinismus
Tüp Bebek
Kısırlık Tedavisi

 Evlilikte Cinsellik

Evlilikte Cinsellik
Orgazm
Oral Seks
Anal Seks
Seks Pozisyonları
Erken Boşalma


Aksesuar

Peruk
Postiş
Çıt Çıt
Şapka
Kolye
Bileklik
Örgü ve Dantel
Eşarp
Türban

Evlilik ile ilgili Bilgiler

Evlilikte ilk 1 Yıl
Erkeğin Evlilikte Beklentisi
Aile İçi Problemler
İkinci Bahar
Aldatılma
Evlilik Sözleşmesi

Banka kredileri

Evlilik Kredisi
Konut Kredisi
Araba Kredisi
İhtiyaç Kredisi